Gleem

PRAKTYKANCI: Lucyna Bogaczyk, Weronika Janik, Milan Czyszczoń

Gleem była bardzo przyjazną uczniom firmą sprzątającą, rozwijającą ich kształcenie w zakresie reklamy poprzez media społecznościowe. Klimat panujący w biurze sprzyjał rozwijaniu wiedzy marketingowej oraz nabywaniu nowych wiadomości i taktyk z perspektywy przedsiębiorcy. Kooperatywność wewnątrz budynku umożliwiał szlifowanie języka oraz poznanie nowych kultur.

Zakres obowiązków był satysfakcjonujący, a godziny pracy przyjemne i elastyczne. Przebywając tam nie odczuwaliśmy upływu czasu ani zmęczenia, dzięki długiej przerwie na lunch oraz stałego dostępu do dobrze zaopatrzonej kuchni. Menadżer nadzorował nasze postępy pracy oraz zawsze służył konsultacją i poradą w sprawie projektów. Jest to miejsce idealne pod pierwsze kroki dla uczniów w zagranicznej firmie.

Obowiązki praktykantów obejmowały:

• Obsługę części programów Adobe typu: Photoshop oraz Illustrator
  • Wykonywanie animacji reklamowych
  • Przygotowywanie ilustracji i banerów reklamowych
  • Wykonywanie zdjęć do potrzeb reklamowych
  • Przetwarzanie grafiki rastrowej i wektorowej
  • Przygotowywanie i wykonywanie stron internetowych
  • Zapoznawanie się z działalnością marketingową
  • Zapoznawanie się z builderami stron internetowych
  • Zapoznawanie się z działalnością marketingową