Dzień 25 10.04

Kolejny dzień w Palermo zaczynamy jak zwykle od pobudki o 7:00 rano. Po śniadaniu wraz z moim kolegą Gabrysiem wsiadamy do autobusu miejskiego i wyruszamy na peron, gdzie czekamy na odjazd pociągu do Bagherii. Po dotarciu na miejsce jak zwykle czekał już tam na nas menager, który zabrał nas do siedziby firmy Centro MBE 0048. Dzisiaj nie było dużo pracy, ponieważ wczoraj wykonaliśmy większość zleceń, spakowaliśmy tylko 4 duże paczki, w których znajdowały się różnorakie rodzaje wina i ozdobne kafelki. Aby zapakować paczki musimy umieścić je na palecie następnie odpowiednio zabezpieczyć, oznakować paczkę i przenieść w odpowiednie miejsce. Przed udaniem się na peron poprosiliśmy całą ekipę, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale musieliśmy czekać na szefa, który wróci z Vinitaly – największego festiwalu wina organizowanego we Włoszech. Po powrocie do Palermo mała grupą udaliśmy się na targ, aby skosztować i napatrzeć się na specjały Sycylii. Jeszcze przed powrotem do Hotelu udaliśmy się pod Teatr Massimo, gdzie po drodze oglądaliśmy różne pamiątki i słuchaliśmy koncertów ulicznych artystów. I tak w mgnieniu oka minął kolejny dzień na Sycylii.