Dzień 27 12.04

Przedostatni dzień w pięknym Palermo, ostatni dzień w pracy. Po dopracowaniu szczegółów, które pozostały przy projektowaniu plakatu nadszedł czas na pożegnania i podziękowania. Doświadczyliśmy tu wielu wspaniałych rzeczy. W pracy zdobyliśmy wiele nowych umiejętności, pracowaliśmy z super ludźmi. Doświadczenia, które tu zdobyliśmy zostaną nam w pamięci.

Po pracy czas na krótki odpoczynek. Niektórzy zaczynają się pakować, inni zaś dokupują jeszcze pamiątki dla bliskich, bądź dla siebie. Po południu spotykamy się z opiekunkami projektu na uroczystym wręczeniu certyfikatów w budynku Ratuszu. Przy okazji mogliśmy zwiedzić to interesujące miejsce. Następnie kierujemy się na zwiedzanie ruin zamku Castello a mare. Niestety Palermo żegna się z nami łzami – cały dzień pod chmurką. Szkoda, że już jutro musimy opuścić Sycylię…