Kurs języka angielskiego

Podczas dwóch tygodni pobytu, jako opiekunowie praktyk w  Bournemouth mieliśmy czas odbyć kurs języka angielskiego. Szkolenie miało miejsce w szkole „Open Door Language School”, która znajduje się w części miasta zwanej Boscombe. Dzięki uprzejmości szefowej firmy mieliśmy zajęcia z „native speakerami”, dlatego też, jak sądzimy nasze umiejętności języka angielskiego zwłaszcza w mowie dość znacznie się poprawiły. Zajęcia odbywały się w małych grupie, w której uczestniczyli kursanci z różnych krajów, dzięki czemu mogliśmy również usłyszeć o zwyczajach w innych krajach takich, jak Hiszpania i Francja. Nauka w szkole była dla nas bardzo przydatna i wiele dobrego, żeśmy z niej wynieśli. Będziemy polecać podobne szkolenia w naszym regionie.