Dzień 25

Jak każdy poranek w EDH dzisiejszy zaczął się tak samo, każdy przygotowuje swoje miejsce pracy, a co za tym idzie, mnie przypada napełnienie butelek z rozpuszczalnikiem , który tak swoją drogą to leje się litrami w tej firmie, podobnie jak inny płyn na polskich weselach. Lecz dziś było trochę inaczej, gdyż o dziwo, dwustulitrowa beczka rozpuszczalnika najzwyczajniej się skończyła. Po porannych przygotowaniach w EDH praca wre a najbardziej w pracowni, gdzie wykonywane są wszystkie nadruki na ubrania. Firma ma od jakiegoś czasu licencje na tworzenie swoich projektów z jakże wszystkich znanym Snoopy’im, którego dzisiaj dość dłuższą chwilę „dorabialiśmy”, gdyż ostatnie 600 koszulek to było za mało. Chwilę przed 12 poprosiłem wszystkich z pracowni, aby się zebrali i podziękowałem im za pomoc i miłe słowa podczas mojego pobyty we Włoszech, zrobiliśmy zdjęcie pamiątkowe i wszyscy życzyli mi bezpiecznej podróży.

O godzinie 15 mieliśmy spotkanie, ostatnie już w biurze Sistema Turismo. Wypełniliśmy ankietę końcową, oddaliśmy dzienniczki praktyk i opinie naszych pracodawców. Po spotkaniu zrobiliśmy wspólne zdjęcie i … to już koniec naszych praktyk… Większość z nas wróci po przerwie obiadowej do hotelu, by przygotować się do czekającej nas podróży do Polski.