Kaplan International

Kaplan International jest szkołą językową, która pozwala swoim studentom na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego, ale również przygotowuje ich do studiów, egzaminów oraz pomaga im w wielu innych sprawach m.in. przez zapewnienie zakwaterowania, przy założeniu konta bankowego, zakupu biletu miesięcznego komunikacji miejskiej czy też doładowania telefonu.
Szkoła mieści się w nowoczesnym trzypiętrowym budynku, położonym w popularnej dzielnicy mieszkalnej Westbourne. Znajduje się przy głównej ulicy, zaledwie 5 minut autobusem od centrum Bournemouth.
Atrakcją dodatkową jest urocze patio, gdzie można się uczyć lub odpoczywać w przyjemnym otoczeniu. Pracownicy są bardzo mili, co sprzyja mojemu wykonywaniu zadań. Atmosfera w pracy jest świetna, każdy tutaj mi pomaga.
Stażyści: Mateusz Kubacka