Page Park Computer Solutions

Page Park Computer Solutions

PRAKTYKANCI: Piotr Bąk

Page Park Computer Solutions to serwis komputerowy prowadzony tak na prawdę przez jedną osobę. James Mac Aidoon założył firmę zaledwie 2 miesiące przed rozpoczęciem moich praktyk. Budynek jest położony w bardzo spokojnej okolicy przy Staple Hill. Niedaleko od tego miejsca znajduje się park, w którym można zawsze odpocząć po pracy w otoczeniu zieleni. W najbliższej okolicy nie brakuje również sklepów oraz restauracji, które są prowadzone na najwyższym poziomie.

Atmosfera podczas pracy była bardzo przyjemna. Pan James był bardzo otwartym człowiekiem, który z chęcią poświęcał mi dużo czasu na wspólną pracę jak i rozmowę podczas przerw i nie tylko. Był on idealnym przykładem gościnności jaką reprezentuje Wielka Brytania.

Firma głównie zajmuje się szeroko pojętą naprawą i konserwacją sprzętu komputerowego. Do moich głównych obowiązków należało:

  • naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego;
  • demontaż urządzeń komputerowych;
  • sprzedaż częsci komputerowych na portalach www.

Oprócz tego nie raz firma musi się mierzyć z takimi wyzwaniami jak odzyskiwanie danych z płyt CD, dysków twardych czy też pendrive’ów. Sprzęt komputerowy można tutaj nabyć na miejscu ale też poprzez stronę internetową, który własnoręcznie musiałem codziennie uaktualniać. Ceny są bardzo przystępne, a obsługa, którą gwarantuje Pan James, jest na najwyższym poziomie!