Dzień 5

Słoneczko za chmurką – uczniowie kolejny dzień ciężko pracują, by pokazać się swoim przełożonym, lecz co później? Jak wygląda dzień po ciężkim dniu pracy w biurze czy w drukarni? Jak spędzają go uczniowie w Bournemouth?

Otóż spotykają się razem, aby spędzić miłe popołudnie w ogrodach Bournemouth, na plaży. Im nie przeszkadza to, że wieje zimny wiatr czy pogoda jest w złym humorze. Spotykają się, by odpocząć po trudach dnia codziennego. A co z wieczorami? Wieczorami spotykają się  w radosnym towarzystwie śmiejąc się, tak jak dziś,  jedząc pizzę, rozmawiając na różnorakie tematy, niebędące kompletnie związane z pracą czy obowiązkami. Pomaga nam w tym Gaia z Training Vision, organizując zajęcia w czasie wolnym.

Wczoraj uczestniczyliśmy także „quiz night” – z wiedzy ogólnej o Wielkiej Brytanii – konkurencja była bardzo ostra, lecz zrządzeniem losu dziewczyny zdołały wygrać zaciętą rywalizację. Wszyscy rozstaliśmy się w dobrym humorze i udaliśmy z powrotem  w drogę powrotną do domu.