Kaplan International – czyli firma, gdzie mam praktykę jest szkołą językową, która pozwala swoim studentom na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego, ale również przygotowuje ich do studiów i egzaminów. Pomaga także w wielu innych sprawach takich jak: zapewnienie zakwaterowania, założenia konta bankowego do doładowania telefonu lub zakupu biletu miesięcznego komunikacji miejskiej.

Dzisiaj między innymi moim zadaniem było zaprojektowanie vouchera dla uczniów, aby w pobliskich sklepach otrzymali 10% zniżki na lunch. Musiałem również naprawić zepsutą drukarkę, która niestety kolejny raz odmówiła posłuszeństwa pracownikom zajmującym się social mediami oraz organizującym wycieczki i rozrywkę dla studentów. Przez resztę dnia organizowałem stanowiska komputerowe oraz konta w systemie – uczniom, którzy dzisiaj zdawali swoje egzaminy mające awansować ich na wyższy poziom języka angielskiego.

Oraz inne egzaminy, po których uczniowie dostają specjalne certyfikaty ukończenia nauki. Praca ta jest bardzo wymagająca i odpowiedzialna, mam nadzieję, że podołam wyzwaniu postawionym przede mną.