Dzień 12

Kolejny dzień z rzędu słońce pięknie świeci, co jest bardzo rzadkim zjawiskiem w Anglii. Dodam, że temperatura w ciągu dnia osiąga niezwykły poziom 24 stopni ! Jak zwykle nie chciało mi się wstać z ciepłego łóżka, więc musiałem się później bardzo spieszyć, aby zdążyć do pracy na godzinę 8:30, a sama podróż zajmuje mi 30 min. Gdy się przywitałem z wszystkimi w pracy, szef powiedział mi, że jadę w trasę na pół dnia, aby pozbierać niepotrzebne rzeczy od ludzi z Bournemouth i przywieźć je na magazyn. Następnie czeka mnie drukowanie etykiet logistycznych oznaczających miejsce i numer na magazynie, aby towary mogły być później łatwo odnalezione.

Dzień zleciał mi bardzo szybko, ponieważ skończyłem pracę trochę wcześniej niż zwykle ze względu na spotkanie ewaluacyjne w biurze naszej organizacji partnerskiej Training Vision. Zebrali się tam wszyscy uczniowie z naszej szkoły, będący na praktykach w Bournemouth. Po omówieniu kilku spraw związanych z naszym pobytem poszliśmy na plażę pograć w piłkę z zaprzyjaźnioną inną grupą odbywającą tutaj staże.

Podzieliliśmy się na dwie drużyny. Walka była zaciekła i interesująca. Cała rozgrywka po kilku godzinach skończyła się remisem. Mam nadzieję, że podczas naszego pobytu w Bournemouth pogoda będzie ciągle tak dopisywać jak dzisiaj.